Chci pomoci

Zaregistrujte se a staňte se Adoptivním rodičem

Po kliknutí na tlačítko CHCI ADOPTOVAT... budete přesměrováni do informačního systému střediska. Vyplňte své registrační údaje a přihlaste se. V levé liště vyberte podporované dítě/seniora a upřesněte periodu placení (měsíční, čtvrtletní, půlroční a roční). Po dokončení vyčkejte kontaktu pracovníka střediska.

Adopce na dálku    Důstojný život Ukrajina    Důstojný život Moldavsko

Vyberte projekt a darujte pomocí Darovací brány

Přispějte pomocí dárcovské SMS

Vyberte si jednorázovou nebo "trvalou" variantu podpory.
Stačí napsat SMS v uvedeném tvaru na číslo 87 777.

DMS UKRAJINA 30
DMS UKRAJINA 60
DMS UKRAJINA 90
DMS UKRAJINA 190

Jednorázově odešlete 30, 60, 90 nebo 190 Kč. My obdržíme 29, 59, 89 nebo 189 Kč.

DMS TRV UKRAJINA 30
DMS TRV UKRAJINA 60
DMS TRV UKRAJINA 90
DMS TRV UKRAJINA 190

Měsíčně odešlete 30, 60, 90 nebo 190 Kč a my opakovaně obdržíme 29, 59, 89 nebo 189 Kč, až do zrušení.

Myslete na nás při nákupech na internetu (GIVT.CZ)

Nákupem u některého ze široké nabídky partnerů givt.cz podpoříte organizaci Diecézní charita ostravsko-opavská a nebude vás to stát ani haléř navíc!

GIVT promění vaše každodenní nákupy na internetu v dobrý skutek. Stačí před nákupem navštívit portál GIVT.cz nebo pro trvalou podporu využít givt Pomocníka. Ve vyhledávácí liště na stránkách zadáte 1. e-shop, ve kterém chcete nakupovat a 2. organizaci, kterou nákupem chcete podpořit (Diecézní charita ostravsko-opavská). Dále už nakupujete tak, jak jste zvyklí. Z každého vašeho nákupu pošle internetový obchod určité procento na dobrou věc jako poděkování a vy samozřejmě nezaplatíte nic navíc.

GIVT.CZ

Vyjeďte jako dobrovolník

Chcete se stát dobrovolníkem / dobrovolnicí a vyjet pomáhat přímo na místo realizace našich projektů? Chcete být na blízku potřebným lidem? Rádi byste zažili intenzivní zážitek, který vás posune zase o něco dále? Láká vás Ukrajina nebo Moldavsko? Podívejte se na bližší informace pro zájemce o dobrovolnictví.

Vyjeďte jako dobrovolník!