Chci pomoci

Zaregistrujte se a staňte se Adoptivním rodičem

Po kliknutí na tlačítko CHCI ADOPTOVAT... budete přesměrováni do informačního systému střediska. Vyplňte své registrační údaje a přihlaste se. V levé liště vyberte podporované dítě/seniora a upřesněte periodu placení (měsíční, čtvrtletní, půlroční a roční). Po dokončení vyčkejte kontaktu pracovníka střediska.

Adopce na dálku    Důstojný život Ukrajina    Důstojný život Moldavsko

Vyberte projekt a darujte pomocí Darovací brány

Přispějte pomocí dárcovské SMS

Vyberte si jednorázovou nebo "trvalou" variantu podpory: 

     Jednorázová DMS                  Trvalá DMS

Myslete na nás při nákupech na internetu (GIVT.CZ)

Nákupem u některého ze široké nabídky partnerů givt.cz podpoříte organizaci Diecézní charita ostravsko-opavská a nebude vás to stát ani haléř navíc!

GIVT promění vaše každodenní nákupy na internetu v dobrý skutek. Stačí před nákupem navštívit portál GIVT.cz nebo pro trvalou podporu využít givt Pomocníka. Ve vyhledávácí liště na stránkách zadáte 1. e-shop, ve kterém chcete nakupovat a 2. organizaci, kterou nákupem chcete podpořit (Diecézní charita ostravsko-opavská). Dále už nakupujete tak, jak jste zvyklí. Z každého vašeho nákupu pošle internetový obchod určité procento na dobrou věc jako poděkování a vy samozřejmě nezaplatíte nic navíc.

GIVT.CZ

Vyjeďte jako dobrovolník

Chcete se stát dobrovolníkem / dobrovolnicí a vyjet pomáhat přímo na místo realizace našich projektů? Chcete být na blízku potřebným lidem? Rádi byste zažili intenzivní zážitek, který vás posune zase o něco dále? Láká vás Ukrajina nebo Moldavsko? Podívejte se na bližší informace pro zájemce o dobrovolnictví.

Vyjeďte jako dobrovolník!