Cesta adoptivních rodičů

V rámci projektu Adopce na dálku a Důstojný život na Ukrajině pořádáme pro zapojené dárce od roku 2003 možnost podívat se za svými „adoptovanými dětmi či seniory“ a seznámit se s prostředím, ve kterém žijí a v němž pomáháme (návštěvy zatím nepořádáme, z důvodu vzdálenosti, do oblasti Žytomymrské, Ivano-Frankivské a do Kyjeva).

I když je náš rajon působnosti na Zakarpatí vzdálen pouhých 600 kilometrů, jedná se v mnoha ohledech o „jiný svět“. Rodiče na cestu finančně přispívají a mají tak zajištěnou dopravu, ubytování a stravu ve městě Tjačiv.

V rámci cesty jsou pro ně připraveny výlety na poloniny, do Koločavy, Sinevirského národního parku apod., potkají se s hlavní koordinátorkou Annou a dalšími našimi spolupracovníky. Tyto cesty bývají plné zážitků a také pro mnohé nečekaných situací.

Cesta probíhá každý rok v druhém srpnovém týdnu, vždy od úterý do soboty. Cena se pohybuje mezi 5000,- a 6000,-. V případě zájmu či dotazů volejte na tel.: +420 733 741 216 nebo pište na email: c.Ey47a7TfrmY~l7VX~nT6egT-uk87j7T-M.

Cesta ADoptivních Rodičů